Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Jak uwolnić się od długów?

Jak uwolnić się od długów?

Poradniki

1

PORADNIK DLA ZADŁUŻONYCH

W skład Poradnika wchodzi 25 obszernych felietonów. Cykl ten był publikowany m. in. przez portal Interia.pl, gdzie ukazywał się w okresie VII – XII 2016 r. W kolejnych odcinkach Poradnika przekazuję wiedzę zadłużonym osobom, jak ratować się przed skutkiem niespłacania kredytów. Ale także pokazuję prawdziwe, obecne oblicze banków. Zowiąc całkiem otwarcie bankowców - bank-dytami. Uznałem, że „bankster” to określenie mniej trafne dla przedstawicieli tej branży.

Niewątpliwie jest to najbardziej niepoprawna politycznie seria publikacji, która ukazała się w mainstreamowych mediach. Świetna „klikalność” tego cyklu na Interii oraz bardzo pozytywne oceny internautów, nie uchroniła mnie od skutków tak otwartej krytyki sektora finansowego. Po zakończeniu publikacji tej serii, lobby sektora finansowego „zadbało”, aby moje teksty znacznie rzadziej przebijały się w mediach. To się ładnie nazywa „wolność słowa mediów”…

ODCINKI

3

SAMOUCZEK BEZPIECZNEGO NIESPŁACANIA KREDYTÓW

 „Samouczek”, w porównaniu ze znacznie obszerniejszym „Poradnikiem dla Zadłużonych” jest zestawem porad praktycznych, jak radzić sobie w sytuacji nadmiernego zadłużenia. Cykl ten, składający się z 10 części, był publikowany na portalu Wprost.pl w okresie XI 2017 – VII 2018 r.

ODCINKI